Про магазин

Працюємо з 2008 року на ринку інтернет торгівлі. Тисячі задоволених клієнтів.
Беручи до уваги жорстку конкуренцію на сучасному ринку, ми намагаємося запропонувати нашим покупцям вибір продукції з найкращим співвідношенням ціна/якість. Рекламні акції, що періодично проводяться спільно з виробниками, дають змогу нашим покупцям придбати необхідний товар за мінімальними цінами.
Наша політика передбачає уважне і попереджувальне ставлення до клієнта. Ми дійсно зацікавлені в тому, щоб куплена у нас продукція служила її власникам довго і справно.
Незважаючи на те, що магазин 0572 орієнтований в основному на роздрібну торгівлю, ми співпрацюємо і з дрібними і великими оптовими покупцями, надаючи їм вигідні умови співпраці і прогресивну систему знижок. Оптовий відділ нашої компанії представляють висококваліфіковані співробітники, які завжди готові надати клієнту інформацію про наявність того чи іншого товару на складі, оптових цінах і умовах поставки. Для регіональних клієнтів діє гнучка система знижок.
Щоденна робота всіх співробітників інтернет магазину 0572 покликана задовольнити потреби наших клієнтів. Бажання допомогти клієнту, досвід і професіоналізм наших співробітників ми сподіваємося залишать у вас позитивне враження. Завжди раді бачити вас в нашому Інтернет магазині.