Купіль на дровах "Міраж" із внутрішнім котлом

Article: 35419
In stock
110,500 грн. 93,033 грн.
Быстрый заказ

Description

Ласкаво просимо у світ справжнього релаксу та комфорту! Якщо ви мрієте про повний релакс і відпочинок в оточенні природи, то Купіль на дровах "Міраж" із внутрішнім котлом - це те, що вам потрібно! Цей карпатський чан є ідеальним вибором для тих, хто хоче відчути дух гір і насолодитися справжніми гуцульськими спа-процедурами.

Але що робить цю модель такою особливою? Почнемо з внутрішнього котла, захованого в чані, який забезпечує швидке та ефективне нагрівання води. А зручні сходи та комфортні сидіння з неслизьким покриттям забезпечують максимальний комфорт під час відпочинку. Розміри чаші - діаметр 2,5 м., висота 0,95 м. - найбільші серед спа-чанів на дровах, що дає змогу не лише насолоджуватися процедурами, а й ділитися цим задоволенням із друзями та родиною.

Композитна чаша виготовлена за європейськими стандартами, а широкий вибір деревини дає змогу підлаштувати спа до вашого екстер'єру. І до того ж, у нас є можливість встановити безліч опцій, таких як аеро-/гідромасаж, арома-/хромотерапія, щоб ви могли налаштувати свій спа-салон під свої потреби.

Але це ще не все! Наше вуличне спа-джакузі "Міраж" з внутрішнім котлом і переливним лотком розмірами д. 2,5 м * 0,95 м, стане справжньою знахідкою для тих, хто хоче розслабитися і насолодитися комфортом і розкішшю на своїй ділянці.

Особливістю цієї моделі є незвичайний перелив, який запобігає виливу води за межі купелі, що робить ваш відпочинок комфортнішим і спокійнішим.

І щоб ви могли насолоджуватися всіма перевагами Купелі на дровах "Міраж", ми пропонуємо вам широкий вибір кольорів вагонки: коричневий, звичайний, сірий, термовагонка, термоясень.

Обирайте ті опції, які важливі саме для вас, і звертайтеся до нашого менеджера. Ми зробимо все, щоб ваш відпочинок у Купелі на дровах "Міраж" був незабутнім!

User reviews(0)

User reviews Facebook

Up