Купіль на дровах Везувій комфорт

Article: 35416
In stock
62,699 грн.
Быстрый заказ

Description

"Купіль на дровах Везувій комфорт": стильний і практичний вибір для компанії з 3-4 осіб. Ця купіль має діаметр 1,8 метра та висоту 1,1 метра. Вона компактна, естетична і дуже зручна. Купити купіль на дровах Vesuvio Comfort легко і просто.

Цю купіль на дровах оснащено круглою чашею діаметром 1,8 метра і внутрішнім котлом із димоходом для 3-4 осіб. Комплект включає в себе чашу з композитних матеріалів, яка не гниє і не іржавіє, обшивку з натурального дерева (вибір з вагонки, термовагонки, термоясеня) і внутрішній котел на 15 кВт, який схований під чашею і має тільки димохід назовні. 

Аксесуари включають захисний кожух для безпечного перебування поруч із котлом.

Додаткові функції дають змогу перетворити цю купіль на дровах на джакузі з аеро-, гідромасажем і світлодіодним підсвічуванням, що має безліч переваг для вашого здоров'я:

  • покращує кровообіг;
  • очищає та покращує стан шкіри;
  • за допомогою контрастних процедур загартовує організм і захищає від вірусів;
  • розслабляє після важкого дня, тренувань;
  • покращує сон.

Якщо ви хочете купити купіль на дровах Везувій комфорт, звертайтеся до нас. Ми пропонуємо високоякісні вироби за доступними цінами.

Не пропустіть можливість купити купіль на дровах Vesuvio Comfort і насолодитися здоровим і комфортним відпочинком у будь-яку пору року!

User reviews(0)

User reviews Facebook

Up