Купіль на дровах Везувій

Article: 35417
In stock
69,000 грн. 62,699 грн.
Быстрый заказ

Description

Купіль на дровах Везувій - ідеальний спосіб розслабитися і насолодитися купанням у колі друзів або сім'ї. Бочка на дровах Везувій від має діаметр 1,8 метра і висоту 1,1 метра, що дає змогу вмістити до 6 дорослих людей. 

Купіль оснащена композитною чашею, обшивкою з дерев'яних панелей, котлом на дровах, димоходом і грибком. 

Крім того, ви можете замовити додаткові опції, як-от освітлення, аеро та гідро масаж, захисний кожух, термокришку, фільтрацію та драбину, щоб зробити купання ще комфортнішим і приємнішим.

Купіль на дровах Везувій не тільки приємна, а й корисна для вашого здоров'я. Вона покращує роботу серцево-судинної системи, стимулює роботу нирок, захищає організм від стресу і несприятливих чинників, а також впливає на зниження ваги і омолоджує організм. Крім того, купання в купелі Везувій допомагає очистити шкіру і поліпшити сон.

Купель на дровах Везувій створена з екологічно чистих матеріалів. Чаша виготовлена з багатошарового композиту, який не схильний до гниття або іржі, а обшивка - з натурального дерева із захистом від вологи.

Принцип обігріву купелі на дровах Везувій заснований на використанні дров. Це дає змогу їй бути мобільною і не залежати від електрики. Ви можете перевезти купіль на причепі або пікапі в будь-яке місце, наповнити її водою і нагріти за допомогою дров. У разі потреби, для підтримки температури можна використовувати електричний обігрів.

Купіль на дровах Везувій не тільки допомагає розслабитися і відпочити, а й має позитивний ефект на організм. Купання в бочці на дровах покращує роботу серцево-судинної системи, стимулює роботу нирок, захищає організм від стресу та несприятливих чинників, є гарною профілактикою ГРВІ, впливає на зниження ваги, омолоджує організм та очищає шкіру. Купіль на дровах Везувій - це справжній оазис для тих, хто піклується про своє здоров'я.

Якщо ви хочете купити купіль на дровах Везувій, то ви можете зв'язатися з нами телефоном або залишити заявку на нашому сайті. Ми допоможемо вам вибрати оптимальну комплектацію і проконсультуємо з усіх питань.

User reviews(0)

User reviews Facebook

Up