Обмотка для турніка MAXIMUM CONTACT (Максимум Контакт)

Article: 35279
In stock
295 грн. 250 грн.
Быстрый заказ

Description

Обмотка для турніка MAXIMUM CONTACT - ваші нові можливості та рішення в спорті.

Турнік, один з найпопулярніших гімнастичних снарядів. Турнік - це здорова спина, міцний корсет і рівна постава. Щоб на турніку було комфортно займатися, використовуйте спеціальну обмотку для турніка Максимум Контакт. Це дасть вам цілу низку переваг під час проведення вправ і дасть змогу уникнути зайвих травм і пошкоджень на руках.

Основні переваги обмотки Максимум контакт.

1. Надійний захист долонь від тертя і появи мозолів.

2. Комфортний хват рук із турніком.

3. Щільне зчеплення зі снарядом, запобігання травмам.

4 Чудова фіксація рук із найгладкішою поверхнею турніка.

Таким чином, ви збільшите:

-Силу хвата в три рази;

- Кількість виконаних вправ;

- Якість тренувального процесу.

Обмотка для турніка MAXIMUM CONTACT, на сьогоднішній день, це найвідмінніше рішення для уникнення мозолів, і комфортного хвата під час заняття на турніку.

Залучати дітей до спорту обов'язково потрібно, але разом із цим необхідно стежити і за їхньою безпекою.

У цьому обмотка MAXIMUM CONTACT стане незамінним помічником, адже вона якнайкраще показана, не тільки для дорослих, але і для дитячого віку.

Що входить до комплекту обмотки для турніка Максимум Контакт?

- Дві обмотувальні стрічки і два фіксатори (довжина стрічки 60 см, ширина - 2,5 см, довжина хвата після намотування одного боку - 15 см).

Колір на вибір чорний або синій.

Як фіксується на турніку?

На самій стрічці є захисна плівка, яку потрібно повністю знімати. На тій стороні, на якій розміщена захисна плівка, є спеціальний антиковзний матеріал, який під час намотування з невеликим нахлестом 3-5 мм шарів один на одного фіксує саму обмотку на турніку. Крім того, обмотка фіксується після повного намотування на фіксатор, який має клейку основу.

Так само в комплекті йдуть два додаткових фіксатора, це чорні смужки на яких написано MAXIMUM CONTACT. Ці смужки мають клейку основу, і так само служать як фіксатори в кінці.

Колір обмотки:чорний або синій.

Вид обмотки на турнике

Додаткова інформація: на самій обмотувальній стрічці є захисна плівка, яку під час намотування обов'язково потрібно знімати.

Features

Цветчерный
синий

User reviews(0)

User reviews Facebook

Up